Diatech
O nás       FAQ       Kde nás nájdete?                                            Prihlásenie /  Registrácia
Diamantové rezné kotúče
Kategórie kvality
Basic
Standard
Plus
Prémium
Predstavenie
DIATECH s.r.o. je spoločnosť s viac než dvadsaťročnou minulosťou a je v maďarskom vlastníctve. Naším cieľom je dodávať tuzemským užívateľom diamantové kotúče najlepšej kvality, čiže aby sme pre každého odborníka mohli zabezpečiť preňho najvhodnejší diamantový nástroj.

Naše obchodné značky
Naše výrobky v zásade môžeme zaradiť do troch veľkých skupín: na výrobky Zoo-Line a Diatech, ponúkané profesionálnym odborníkom a na výrobky so značkou Maxon odporúčané domácim majstrom.
Pri kotúčoch Diatech označenia premium, plus, standard resp. economy označujú kvalitatívnu a cenovú kategóriu výrobku a tým uľahčujú výber pri znalosti daných prác. Kotúče typu Maxon odporúčané pre domácich majstrov, samozrejme ponúkajú najhospodárnejšie riešenie v rámci kategórie basic.

Naše výrobky
Naša spoločnosť – na základe požiadaviek trhu – sa usiluje o vytvorenie stále širšieho sortimentu výrobkov. V tomto zmysle popri širokej ponuke diamantových rezných kotúčov našim partnerom ponúkame aj korunové vrtáky.

Služba pre zákazníkov a odborné poradenstvo
V našej spoločnosti osobitné miesto má služba pre zákazníkov, ktorá je zárukou našich doterajších úspechov. Náš tím odborných pracovníkov s viac než dvadsaťročnou skúsenosťou pri predaji diamantových nástrojov je nápomocný pri zodpovedaní všetkých Vašich odborných otázok.

Dodanie
Naša spoločnosť Diatech s.r.o. v tuzemsku dokáže dodať objednaný tovar do 24 hodín kamkoľvek. Objednávky obdržané do 15.00 hodiny spracujeme a vyexpedujeme ešte v ten deň, aby na druhý deň boli u objednávateľa. Našu službu zákazníkom charakterizuje spolahlivosť, rýchlosť, presnosť a orientácia na zákazníka. Vašu objednávku nám môžete zaslať telefonicky, faxom a cez internet.

Obchod, služby pre zákazníkov
Našich obchodných partnerov by sme chceli obslúžiť na vysokej úrovni, preto prevádzkujeme systém zastúpení, a pružnú celoštátnu a regionálnu zákaznícku podporu.@Copyright 2016 DIATECH.SK, created by orbie servis